Šī brīža situācijā kad tiek mazināti ierobežojumi saistībā ar COVID19 vīrusu sāk lēnām atdzīvoties mākslas industrija. Sabiedrība ir izslāpusi no  klātesamības kultūras dzīves pasākumiem. Šobrīd lielu popularitāti sāk iegūt auto koncerti. Pati ideja ir adoptēta no pagājušā gadsimta sākumā Eiropā un piecdesmitajos, sešdesmitajos gados ASV populārā auto kino.   Tur skaņas pārraidei tiek izmantots FM raidītājs un skaņas signāla uztveršanai tiek izmantota automašīnas FM radio un tās audio sistēma vai portatīvās audio iekārtas kuros ir FM uztveršanas iespējas. 

Visas šīs ikdienā izmantojamās audio iekārtas ir ļoti atšķirīgas un galveno funkciju pārraidīto skaņu atskaņo, tikai jautājums kādā kvalitātē ? 

 

Mūsu kompānijai koncertu apskaņošana ar austiņām nav nekas jauns. 2019 gadā esam apskaņojuši grupas Bur Mani - Latvijas koncertu tūri, kā arī Lietuvā ir apskaņoti vairāki dzīvās mūzikas koncerti.

Mūsu piedāvāta skaņas apraides koncepcija būtiski atšķiras ja to salīdzina  ar FM auto kino vai  auto koncertiem. Pati svarīgākā atšķirība ir tāda kad mēs spējam nodrošināt augstas kvalitātes stereo skaņu neatkarīgi no cilvēku skaita automašīnā.  Katrs klausītājs var noregulēt skaļuma līmeni austiņās pēc paša izvēles. Skaņas kvalitāti nepārtraukti  kontrolē skaņu inženieris un no galvenās skaņu pults skaņa uzreiz tiek raidīta uz austiņām kā rezultātā austiņās faktiski skan studijas ieraksta kvalitātes skaņdarbi.   

© 2019 by SIA "BRUMO PRO"