top of page

Vai jūs nodrošiniet Silent Disco pilna servisa pakalpojumus?

Mēs varam nodrošināt lielisku pilna servisa pakalpojumus. Mūsu sadarbības partneri jebkuru mājas pagalmu, ielu vai apakšzemes autostāvvietu pārvērtīs karstākajā nakts klubā.

Mums ir pieredzējuši darbinieki kuriem ir vairāku gadu pieredze dažādu kluso pasākumu nodrošināšanai. Mums ir darbinieki kuri var runāt Latviešu, Krievu, Angļu, Lietuviešu un Igauņu valodās. Jums nebūs jāsatraucas par austiņu izsniegšanu, cilvēku apmācīšanu kā rīkoties ar austiņām, kontrolēt aprīkojuma darbību pasākuma laikā un pēc pasākuma austiņu savākšanu.

Viena tehniskā darbinieka izmaksas uz pasākumu sākot no 80.00 EUR * Darbinieku skaitu atkarīgs no austiņu skaita un pasākuma atrašanās vietas.

​Ja jūs vēlaties izbaudīt neaizmirstamu ballīti, mēs iesakām izmantot mūsu dīdžejus. Mēs sadarbojamies ar dīdžejiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas Somijas, Anglijas un citām pasaules valstīm.

* Summā nav uzrādīts 21% PVN

Vai man obligāti nepieciešams audio signāla raidītājs?

Viens audio signāla raidītājs nodrošina skaņu tikai vienā austiņu kanālā. Attiecīgi, cik  kanālus austiņās vēlaties izmantot, tik daudz raidītāji ir nepieciešami.  Austiņas pašas par sevi nevar uztvert vai savienot ar audio atskaņojošām iekārtām izmantojot BLUETHOOT , WIFI, FM vai AUDIO VADU. Austiņas darbojās tikai ar mūs specifiski izstrādātiem audio signāla raidītājiem. Audio signāli tiek speciāli kodēti, lai tie būtu stabili. 

Kā var pieslēgt audio atskaņojošo iekārtu jūsu raidītājiem?

Audio signāla raidītājam ir tikai stereo RCA pieslēguma ligzda. Mēs parasti dodam nepieciešamos kabeļus līdzi ja klients sniedz informāciju kādas iekārtas tiks izmantotas.  Viss biežāk klienti izmanto iekārtas kurām ir sekojošas audio izejas XLR, RCA vai mini jack -  DJ pults, skaņu pults, dators, planšete, mobilais telefons, TV, MP3 portatīvie atskaņotāji.

Cik stundas darbojās austiņas?

Austiņās ir iebūvēti Litija-jona akumulātori. To nepārtraukts darbības ilgums līdz 8 stundām. Vairāku dienu pasākumiem mēs dodam līdzi speciālus akumulātora lādētājus. Ar vienu lādētāju vienlaicīgi var uzlādēt līdz 16 austiņām. Atkarībā no austiņu izmantošanas ilguma akumulātora uzlāde nākamajam pasākuma var aizņemt līdz 3h. 

Kāds ir austiņu darbības attālums?

Audio signāla raidītājs brīvā dabā tiešā redzamībā raida audio signālu līdz 200 - 300m. Telpās audio signāla uztveršanas attālums ir mainīgs. Viss atkarīgs no ēkas sienu, griestu un grīdu konstrukcijām un izmantotajiem materiāliem. Telpās raidīšanas attālums var svārstīties no 50m līdz 150m.

Vai ir kādi ierobežojumi uz bezvadu austiņu sistēmas izmantošanu?

Mūsu bezvadu austiņu sistēmas var brīvi izmantot Eiropas Savienības valstīs bez nekādām licencēm vai atļaujām. 

Ņemot vērā kad mūsu sitēmas ir mazjaudas raidīšanas iekārtas ir gadījumi, kad mūsu audio signāliem rodas traucējumi. Traucējumi var veidoties no jaudīgām WIFI iekārtām, mobilo sakaru antenām, jaudīgām elektroiekārtām, augstsprieguma elektro līnijām ja tās atrodās tiešā tuvumā. Gadījumā ja jums rodas šaubas vai mūsu sitēmas darbosies jūsu izvēlētajā vietā vai pasākumā mūsu speciālisti bez maksas var apsekot plānoto pasākuma vietu un notestēt aprīkojumu.

 

 

Cik austiņas vienlaicīgi iespējams izmantot vienā audio kanālā?

Austiņu skaits nav ierobežots. Vienlaicīgi var izmantot neierobežotu austiņu skaitu, galvenais lai visas austiņas atrastos audio signāla raidītāja raidīšanas zonā.

Kā ir ar austiņu higiēnu?

Pirms austiņas tiek piegādātas klientam tās tiek apstrādātas ar dezinficējošiem un antibakteriāliem šķidrumiem.. 

bottom of page