top of page

PAKALPOJUMI

Mūsu uzņēmums ir vienīgais Baltijas valstīs kurš sniedz šāda veida pakalpojumus. Ja vēlaties saņemt kavlitatīvus pakalpojumus par adekvātām izmaksām no pirmajām rokām sazinieties ar mums pa tiešo!

KLUSĀ DISKOTĒKA

Kluso diskotēku organizēšana ir viens no mūsu viss pieprasītākajiem pakalpojumiem. Mūsu kluso diskotēku pasākumos nav  vecuma, tautības, diennakts laika un muzikālo stilu  ierobežojuma. Jebkura vieta var tikt piemērota diskotēkas rīkošanai. Šādi pasākumi ir ļoti pieprasīti uz kruīza kuģiem, viesnīcās, pilsētu svētkos, dažādos festivālos kā arī privātos un korporatīvos pasākumos.

 

Zīmols BRUMO SILENT DISCO jau ir labi zināms Ziemeļeiropas valstīs.

silentdisco_ logo balts_SARK_STR.png

Brīvdabas pasākumi

Mūsu bezvadu austiņas ir pieprasītas dažādos brīvdabas pasākumos kur ir ierobežojumi uz skaņas pastiprinošas tehnikas izmantošanas. 

Austiņas tiek plaši izmantotas brīvdabas kino seansos, brīvdabas teātra izrādēs, auto koncerti, fitnesa nodarbībām un citur. Brīvā dabā audio signāla raidīšanas attālums  ir līdz  400m.

Mūsu rīcībā ir arī aprīkojums kas spēj darboties pilnīgi autonomā režīmā līdz 6h bez elektrības pieslēguma.

Koncerti

Tas ir ļoti neierasts un neparasts dzīvās mūzikas koncertu apskaņošanas veids. Izmantojot apskaņošanu ar austiņām mūziķiem ir iespējams izmantot un eksperimentēt ar dažādiem skaņu efektiem ko skaļajos koncertos nav iespējams izmantot. Līdzīgi kā brīvdabas pasākumos  un klusajās diskotēkās koncerta rīkošanas vietai un laikam nav ierobežojumi par cik nav dzirdama skaļa mūzika. Daudzi koncertu apmeklētāji  ļoti pozitīvi novērtē iespēju noregulēt skanošās mūzikas skaļumu sev piemērotā skaļumā.

Semināri, Konferences un Izstādes

 Vairākas starptautiskas kompānijas ir augsti novērtējušas iespēju vienlaicīgi vienā lielā hallē rīkot dažādu tēmu sarunu paneļus. Tas būtiski ietaupa pasākuma norises laiku.

 

Šīs austiņas arī lieliski tiek izmantotas  sinhronās tulkošanas vajadzībām neformālos pasākumos.

 

Mūsu  austiņas ir ļoti pieprasītas dažādos mākslas performances  pasākumos kā arī izstāžu audio  gidu vajadzībām.

bottom of page