top of page

AUSTIŅU NOMA

Silent Disco Baltic

AUSTIŅU NOMA UN PAPILDUS INFORMĀCIJA

Šeit jūs atradīsiet labākās bezvadu austiņas Baltijā priekš ballītēm, festivāliem,  semināriem, korporatīvajiem, kino, teātriem, koncertiem, baznīcām, skolām, augstskolām vai vienkārši mājas pasākumam u.c.

         Austiņas noma sākot no 3.00 EUR *

* Cena norādīta bez 21% PVN . Sākot no 300 gab.  bezvadu austiņām un bez piegādes. Cenā ir iekļauts viens audio signāla raidītājs. 

Brumo red

Mūsu  uzņēmums atrodas Latvijā ar iespēju piegādāt austiņas uz jebkuru vietu Baltijā 48 stundu laikā. Citās Eiropas valstīs atkarībā no piegādes attāluma

Brumo PRO raiditajs

AUSTIŅU TEHNISKĀ INFROMĀCIJA

BRUMO PRO īpaši izstrādāts augstākās kvalitātes audio apraides aprīkojums kas nodrošina perfektu skaņu.

Mūs bezvadu austiņu sistēma sevi ir labi pieradījusī viss dažādākiem klusajiem pasākumiem.
Klusās diskotēkas, teātri, brīvdabas kino, Live koncerti, Jogas un Fitnesa nodarbībās, dažādas mākslas performances, sinhronās tulkošana, dažādi klusie pasākumi kustībā brīvā dabā. Aprīkojums ir paredzēts stacionāriem pasākumiem un pilnīgi autonomos pasākumos bez elektrības pieslēguma. Par mūsu fantastiskajām iespējām droši sazinieties ar mums. 

Austiņas  darbojās tikai un vienīgi kopā ar speciāliem BRUMO PRO audio signāla raidītājiem. Austiņas pašas par sevi nedarbojas un nevar savienot ar  ( audio kabeļa vadu,  WIFI, Bluethoot, FM ) mājas vai profesionālām audio sistēmām.   

Mūsu austiņu skaļruņi piedāvā izcilu stereo skaņas baudījumu ar bagātīgiem basiem, dzidrām augstajām frekvencēm un izcilu runas saprotamību. Vēlamais skaļums tiek iestatīts ar skaļuma  regulatoru labajā austiņā.
Austiņas ir aprīkotas ar trīs fiksētiem audio kanāliem.  Katrs audio kanāls atšķirās ar LED gaismas krasām zils, sarkans un zaļš. Kanālus var viegli pārslēgt kreisajā austiņā. Austiņas  aprīkotas ar regulējamu stīpu atbilstoši galvas izmēram un mīkstiem ausu spilventiņiem, ir ārkārtīgi ērtas izmantošanai stundām ilgi. Tās galvai pieguļ pietiekami stingri, lai nezaudētu savu noturību pat ļoti enerģiskās dejās. Kad tās nelieto, tās var uzglabāt un transportēt, lai ietaupītu vietu salocītā stāvoklī.

  • Austiņu un raidītāju 8 stundu akumulatora darbības laiks

  • ​​​Signāls vairāk nekā 300 metru attālumā no raidītāja stacijas (vairāk nekā 3 futbola laukumu garumā)​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​.  Signāla attālums var samazināties (mājas, betona sienas, mobilo sakaru torņi u.c ).    

  • ​Profesionāla skaņas kvalitāte ( koncertos tiek sasniegta studiju ierakstu kvalitāte )

  • Līdz ​3 audio kanāliem ar LED gaismām​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

  • ​Katram kanālam ir atsevišķi audio signāla raidītāji, kurus var novietot jebkurā vietā​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

  • ​Austiņas spilvenu daļu labi slāpē ārējo trokšņu​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

  • ​Vienkārša iestatīšana

Brumo Pro Headphones
Klusa diskoteka Brumo

ZĪMOLA IZVEIDOŠANA UZ AUSTIŅĀM

  • Padariet savu pasākumu neaizmirstamu pievienojot austiņām savu logotipu . Mūsdienās kompānijas logo ir kas vairāk , tas ir emocijas izraisošs simbols, kas iemieso uzņēmuma unikālo identitāti, produktu kvalitātes solījumu un ietekmi uz lietotāja dzīvi.​

  • Mēs pēc jūsu projekta izgatavosim un aprīkosim austiņas speciāli jūsu pasākumam.  

  • Austiņu aplīmēšanu nodrošinām sākot no 50 austiņām*

Anchor 1

Aizpildiet veidlapu. Pēc informācijas saņemšanas mēs jums nosūtīsim  piedāvājumu, cik drīz vien iespējams

Maksimālais daudzums 1500 gab.

Ko jūs izmantosiet kā audio avotu?

Nosūtīts. Paldies!

bottom of page