top of page

BRUMO SILENT DISCO

Vai esat gatavi ballēties kā vēl nekad agrāk ? Brumo Pro ir vadošais Silent Disco  uzņēmums Baltijas valstīs. Mēs nodrošinām pilna servisa SIlent Disco pasākumu organizēšanu.

Brumo Silent Disco Cesis 2019

 Zīmola nosaukums Silent Disco pasaulē jau kļuvis par starptautisku nosaukumu. Mēs ar to ļoti lepojamies jo esam daļa no pasaules fenomena. Šobrīd nav iedomāties festivālos vai pasākumos bez klusās diskotēkas. BRUMO SILENT DISCO ir vienīgā oriģinālā Klusā diskotēka Baltijā kopš 2012 gada. BRUMO SILENT DISCO BALTIC ir viens no mūsu viss pieprasītākajiem pakalpojumiem.  Pa šiem gadiem  esam organizējusi  neskaitāmus daudzumus Klusās Diskotēkas Latvijā, Lietuvā ,Igaunijā un Somijā.  Mūsu kluso diskotēku pasākumos nav  vecuma, tautības, diennakts laika un muzikālo stilu  ierobežojuma.  Šādi pasākumi ir ļoti pieprasīti uz kruīza kuģiem, viesnīcās, pilsētu svētkos, dažādos festivālos kā arī privātos un korporatīvos pasākumos. 

Brumo Silent Disco 2017
Brumo Silent Disco 2022 ( Estonia )

Mēs zinām kā var pārvērst jebkuru telpu, pagalmu, mežu, pļavu, jumtu vai apakšzemes autostāvvietu karstākajā nakts klubā.
Ja vēlaties labāko servisu mēs esam viena klikšķa attālumā BRUMO SILENT DISCO. Klusās diskotēkas esam apslīpējuši jau vairāk 10 gadu laikā.  Jums nebūs jāsatraucas par austiņu izsniegšanu, cilvēku apmācīšanu kā rīkoties ar austiņām, kontrolēt aprīkojuma darbību pasākuma laikā un pēc pasākuma austiņu savākšanu.
Mēs sadarbojamies ar lieliskiem dīdžejiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas , Somijas, Anglijas un citām pasaules valstīm.

MŪSU JAUNUMS

KLUSĀ VIDEO DISKOTĒKA ir mūsu jaunums kas kļūs ļoti populārs. Klusā diskotēkas laikā DJ atskaņo mūzikas Video Klipus.  Vienlaicīgi var uzstāties divi vai pat trīs Video DJ. Tas ir fantastisks pasākums. Tu vari ne tikai dzirdēt bet arī redzēt savus viss populārāko dziesmu izpildītājus uz ekrāniem. 

ŠBRĪD  MŪSU VIDEO SILENT DISKO FONOTEKĀ IR 

VAIRĀK KĀ 10 000 VIDEO KLIPI. KATRU MĒNESI MŪSU FONOTEKA PAPILDINĀS. ZEMĀK VAR REDZĒT KĀDUS MŪZIKAS STILUS MĒS VARAM PIEDĀVĀT.

RETRO  ( 60' s  / 70' s  / 80's /  90's )   

DANCE CLASIC  00' - 2023'

DANCE / HOUSE / EDM

LATINO

ALTERNATIVE / ROCK

Brumo Silent Disco 2019

                                    ŠEIT DZĪVO                           BRUMO SILENT DISCO         BALTIC   

Jūs vienmēr laipni gaidīti pie mūsu sadarbības partneriem. 
Pasākumiem sekojiet līdzi sociālos medijos.

LATVIJA

Rīga - Tallinas Kvartāls - Angārs

Liepāja - Kultūrvieta "Atmodas Dārzs"

Liepāja - Pegaza pagalms

LIETUVA

Viļņa - OPERA Social House

Ja jums ir piemērota vieta, telpas un vēlaties kļūt par mūsu regulāru sadarbības partneri droši sazinieties ar mums. 

Brumo Silent Disco 2017
bottom of page